זה היה ללא ספק קלח התירס המרענן של הסתיו. מבוך תירס אינטראקטיבי ששילב תירס מוצלח עם בילוי משפחתי, והפך את השבת ההוד השרונית לאטרקטיבית במיוחד. 

אחרי אלפים רבים של מבקרים, ייסגר הקונספט שיצא מהקופסא, שלא לומר מהמבוך, את שעריו ויפנה את מקומו לחובבי התותים, כשהוא מותיר הבטחה אחת גדולה - גם בשנה הבאה יהיה מעניין בגבול שבין הוד השרון לגני עם.

מבוך התירס. שינה את הנוף | צילומים: אלון סגלמן ואדיר עיני

המבוך ייפעל בפעם האחרונה השנה ביום ראשון הקרוב, בנר האחרון של חנוכה (9.12.18) בין השעות 14:00-9:00. הכניסה תהיה הפעם מסוף רחוב רמב"ם בהוד השרון, לאור השיפוצים בגני עם. אין צורך בתיאום הגעה, פשוט לבוא.  

אורי וייס, יוצר 'קלחים ומבוכים' סיפר על חוויותיו מהמיזם שיצר:

"היה מצוין, אירחנו כמעט 20,000 מבקרים בשבעת הפעמים שפתחנו. זו הפעם האחרונה שאנחנו פותחים, כי אנחנו פותחים בהתאם ליבול ונותר קטיף התירס הסופר מתוק בסמוך אלינו. המבוך עבר קצת "התעללות" מבחינת מזג האוויר, אבל התגברנו על זה ושיפצנו. צרות של חקלאים.

"בסך הכל היה ממש נחמד, אנשים באו בהמוניהם ומכל קצוות הארץ, אשקלון, חיפה ואפילו ים המלח. התגובות היו ממש טובות".

היה גם רווח כלכלי?

"כן, בשורה התחתונה נעשה את זה גם בשנה הבאה. עכשיו אנחנו הולכים קצת לנוח, עוד מעט יתחיל קטיף התותים, ואנחנו לא מעוניינים להתחרות בהם. בסך הכל הצלחנו מעל ומעבר, אנחנו מילאנו בשבת הראשונה את כל מושב גני עם. איך אשתי אמרה? עכשיו אני צריך לחשוב על רעיון מקורי לשנה הבאה".

על משפחת תירס כבר שמעתם?! | צילום: אלון סגלמן, באדיבות קלחים ומבוכים

מה באמת יהיה בשנה הבאה?

"בשנה הבאה, אנחנו נעשה את זה קצת יותר מורחב, יהיה גם תירס פופקורן שאפשר יהיה לקטוף ועגבניות שרי. ואנחנו עדיין לא סגורים על איך הקונספט יהיה, אבל תהיה וריאציה מורחבת. יצרו איתנו קשר לגבי יצירה של מבוך בריחה, ואנחנו בודקים את העניין".