סביר להניח שאתם עדיין לא מכירים את "פאנקי סיסליה" בר המסעדה החדש שנפתח בדרך רמתיים 54. סביר להניח שאתם גם לא מכירים את חברת "Muvix" המפעילה אפליקציה שמאפשרת לצפות בתכנים ולשמוע אותם דרך הסמארטפון באיכות מושלמת מבלי שהסביבה שומעת.

ובכל זאת, שני האלמנטים האלה צפויים לחבור בימי רביעי הקרובים לפסטיבל ייחודי בשם "Muvix on the Rocks" במהלכו יוקרנו סרטים שוברי קופות מכל הזמנים.

בדרך לחתונה עוצרים בווגאס. נחשו מי מגיע ראשון לסיסיליה?

לטענת המארגנים "Muvix on the Rocks" שובר את מוסכמות הצפייה הקונבנציונאלית בסרטים ומציג גישה חדשנית: מדובר בצפייה חברתית, בהתאמה אישית, המשלבת תוכן, אוכל, שתיה, אנשים ואווירה. במהלך תקופת הפסטיבל אשר מאגד ברים שונים מהמרכז, ביניהם "פאנקי סיסליה", יוקרנו סרטים פופולאריים מכל הזמנים בטכנולוגיה החדשנית של חברת Muvix,  אשר מאפשרת לצפות בתכנים באיכות שמע פנטסטית בכל מקום ציבורי, בכל זמן ובכל שפה.

למעשה מדובר בטכנולוגיה לצריכת תוכן בחללים מגוונים (על קיר בניין, גג מלון, בחדר סגור או בשטח פתוח), כשניתן לצפות במקביל במספר סרטים שונים ובשפות שונות. כמו כן האודיו מגיע ישירות לאזניות בעזרת האפליקציה ובאיכות גבוהה המאפשרת לצרוך תכנים מבלי להפריע לסביבה.

הסרטים שישתתפו בפסטיבל הם: בדרך לחתונה עוצרים בווגאס (10.10), למה דווקא הוא (17.10), טריינספורטינג (24.10) ואפס ביחסי אנוש (31.10). הרשמה להבטחת מקום ישיבה בעלות של 12 שקל שיתקזזו מהחשבון בהתאם להזמנת האוכל והשתייה. יש להצטייד באוזניות ובמכשיר סמארטפון טעון.

הפסטיבל יתקיים במגוון ברים ברחבי המרכז, לשריון מקומות ולצפייה בכל הברים המשתתפים – לחצו כאן.