בעבור חלק זה נהיה לא פחות מכלי עבודה, לא פעם הועלה החשש שעלולים להשתמש בו ככלי ריגול, לא פחות, ועבור רבים זוהי פשוט הדרך הבטוחה לטייל בעולם דרך המחשב. כך או כך, רכב צילום הרחובות של גוגל יבצע גיחה לרחובותיה של הוד השרון עם תחילת השנה החדשה.

למי שטרם יצא להכיר את Google Street view, הרי שמדובר ביוזמה של גוגל לצלם רחובות בכל העולם באופן פנורמי של 360 מעלות, כך שהמשתמש יכול לשוטט בתוך הרחובות של הערים השונות.

מכונית הצילום של גוגל. בקרוב אצלנו | צילום: Pixabay

לאחרונה הודיעה גוגל שהיא תשוב לצלם ערים בישראל לקראת סוף השנה. ברחובות הוד השרון תסייר המכונית המצלמת בתאריך ה-1.1.2019. הצוותים יגיעו במיוחד על מנת להשלים ולעדכן את הצילומים שהתיישנו מאז ביקרו בעיר בפעם האחרונה לפני מספר שנים. במילים אחרות, אל תופתעו אם בעת הליכה תמימה ברחוב יצלמו אתכם.

יש לציין, התמונות יועלו כשלוחיות המכוניות ופניהם של האנשים מטושטשים, זאת עקב מחאות רבות שצמחו עקב תמונות 'בעייתיות' שעלו בעבר באתר. עם זאת, נכון להיום לגוגל יש מערכת המסוגלת לטשטש אוטומטית תמונות מסוג זה. אם בכל זאת הנציחו אתכם, את משפחתכם או ביתכם בניגוד לרצונכם, והטשטוש אינו די עבורכם ניתן תמיד לפנות לחברת "גוגל" ו"לדווח על בעיה".

זה הזמן לצחצח את הרחובות ולהתלבש יפה, כי אורחים מכל העולם עומדים לצפות בשכונה שלנו, ולכו תדעו מתי תהיה הפעם הבאה שהחבר'ה מגוגל יקפצו לביקור.

לכניסה למערכת סטריט ויאו של גוגל וצפייה בכפר סבא כפי שהיא מופיעה במערכת כיום, יש ללחוץ כאן.