ביום חמישי האחרון זכתה נבחרת הרובוטיקה של תיכון הדרים במקום ראשון בתחרות ה- FRC האזורית של ארגון FIRST ישראל. עוד זכתה הקבוצה בפרס ההשראה ההנדסית היוקרתי שמעניק הארגון לקבוצה אשר הביאה לקהילה שלה ערך מוסף בחינוך לטכנולוגיה והעצימה באופן משמעותי את הפעילות בקהילה ליצירת מנהיגות טכנולוגית צעירה באופן משמעותי.

נבחרת הרובוטיקה של הדרים. צילום: פרטי
הקבוצה זכתה בפרס היוקרתי על הקמת קריית הרובוטיקה הדרים, שנפתחה בתחילת השנה. הקריה היא יזמה של הקבוצה, אשר למימושה נרתמו אגף החינוך של עיריית הוד השרון תוך מעורבות אישית של ראש העיר חי אדיב, מנהלת אגף החינוך יפה עזרא ומנהלת מחלקת החינוך היסודי ענת הדר. הקבוצה מפעילה את קריית הרובוטיקה בהובלתן של מנהלת תיכון הדרים עירית קרס, זהבית בר לוי, לשעבר מנהלת הדרים ומייסדת נבחרת הרובוטיקה של תיכון הדרים ועפרה שהרבני מנהלת הקריה.

מעבר לכך, זכתה הקבוצה בפרס ההשראה ההנדסית על פעילות המדיה הענפה במסגרתה היא עורכת סמינרי מדיה לקבוצות אחרות, מנהלת עמוד פייסבוק לקהילת ארגון FIRST ישראל, מתרגמת סרטוני הנחיות לתחרות לטובת כלל הקבוצות בארץ ומפעילה את "פרויקט הגלויות" במסגרתו מכינה הקבוצה סרטוני וידאו בהם מציגות כל הקבוצות בארץ את פעילותן. הישג נוסף של הקבוצה הוא פתיחתו של אתר CHISRO, פורום אינטרנטי שהקימה הקבוצה יחד עם קבוצה בסין עמה מקיימת הקבוצה קשר שוטף. הפורום מאפשר לקבוצות מסין, שאינן חשופות לידע בעבור באמצעות קבוצות פייסבוק ויוטיוב, תקשורת עם קבוצות מכל העולם ובין קבוצות סיניות לבין עצמן.