את הערב המרגש כבדו בנוכחותם ראש העיר חי אדיב, חבר מועצת העיר סגן ראש העיר ומחזיק תיק הביטחון יואב רוזן, חברת מועצת העיר והמשנה לראש העיר, מחזיקת תיק הרווחה עו"ד כנרת אלישע כהן, עו"ד משה חנוכה מחזיק תיק התרבות, מ"מ מפקד משטרת הוד השרון רפ"ק מאיר נווה ומכובדים רבים נוספים.

הרב הולשטיין מברך את המתנדבים

הרב הולשטיין פתח את האירוע ובירך על הדלקת נרות החנוכה. ראש העיר חי אדיב וחבר מועצת העיר יואב רוזן ברכו את המתנדבים, הודו להם על פעילותם המסורה במהלך כל ימות השנה למען ביטחון תושבי העיר.

ראש העיר נפרד במילים חמות והעניק תעודת הוקרה לפקד גל ויצמן שסיים את תפקידו כמפקד הנקודה, לפני מספר שבועות, ואיחל לו הצלחה בהמשך דרכו.

בערב המכובד הוענקו תעודות הערכה למתנדבים על פעילות מבצעית מוצלחת: לרב סמל בכיר גדעון ניסן שסיים את תפקידו כמשק הצד המזרחי ופרש לגמלאות, לרב סמל בכיר אסף ודעי שסיים את תפקידו כמשק הצד המערבי, לחיים ברדה ויעקב חבושה מתנדבי המשטרה שהגיעו לגיל פרישה לאחר שנים של התנדבות ותרומה. תעודת הוקרה מיוחדת הוענקה למתנדבי יחידת הג'יפים בעיר: אביחי ספירשטיין, מיכה שיינפרנק ואראלה ושלובסקי על טיפולם המסור והמקצועי בשני אירועים בעיר. אות המתנדב על 8 שנות שרות ועשייה הוענק ליעקב דורון. המתנדבים והאורחים התכבדו בארוחת ערב וצפו בתכנית אומנותית מהנה.