קהילת המגן מושיטה יד: בית ספר 'המגן' בהוד השרון נרתם לעזור לשרון גברא, תושבת העיר ואמא לילד מבית הספר, אשר חלתה במחלת הסרטן. ביום שישי הקרוב יתקיים אירוע המיוחד של מכירת עוגות ומאפים בבתי הספר המגן, הדמוקרטי ויגאל אלון. הכנסות ירתמו למשפחת גברא.

שרון גברא

שרון גברא, תושבת העיר, אם לשלושה ילדים, חלתה זו הפעם השנייה בסרטן והפעם בכבד. המחלה שלה נמצאת בשלב מתקדם והדרך להציל את חייה היא באמצעות טיפול אלטרנטיבי ותרופה שאינה נמצאת בסל התרופות. העלות ההתחלתית של הטיפול עולה 250 אלף דולר.

הנהגת ההורים בבית ספר המגן החליטה להירתם לעזרתה. יו"ר הנהגת ההורים קרן לורנס אוליניק מסבירה: "מדובר באימא מקהילת המגן, יש לה ילד מבית הספר המגן וילדה מבית הספר הדמוקרטי ועוד ילד בגן. החלטנו כקהילה, לעזור לה ובתור התחלה פתחנו קבוצת פייסבוק שמטרתה להעביר למשפחה כספים ותרומות.

צילום: פרטי

"כמו כן החלטנו לקיים אירוע מכירת עוגות ומאפים שלכבודו הורים מבתי הספר הכינו עוגות ומטעמים. יש לנו כ-300 עוגות ומאפים מתוקים שנמכור בבית ספר המגן, הדמוקרטי ובבית ספר יגאל אלון ביום שישי הקרוב, בסוף יום הלימודים החל משעה 11 וחצי. כל ההכנסות כולן ירתמו למשפחת גברא.

"אנחנו מזמינים את התושבים לבוא ליהנות מעוגות טעימות ולתרום למשפחה שזקוקה לעזרה. כמו כן נשמח אם ייכנסו לקבוצת הפייסבוק שהקמנו וכל אחד יתרום כפי יכולתו. כל מה שאנחנו יכולים לעשות בשביל לעזור למשפחה אנחנו נעשה".