היום (יום שישי) יתקיים יריד מכירות של בגדים וחפצים ברחוב הבנים בעיר. את היריד מארגנים חברי מועדון ליונס לב ארי הוד השרון וההכנסות מהיריד יוקדשו כולן להמשך עשייה למען ניצולי השואה והקשישים בעיר. בואו ליהנות ולתרום.

חברי ליונס לב ארי

בין השעות 9:00 בבוקר עד 14:00 בצהריים יתקיים יריד מכירות ברחבת רחוב הבנים פינת ישורון בהוד השרון. ביריד תוכלו למצוא בגדים חדשים ובגדים יד שנייה, חפצי בית, חפצי נוי, שתילים ופרחים. כל ההכנסות מהיריד יתרמו עבור ניצולי השואה , הקשישים והנזקקים בהוד השרון.

את היריד מארגנים חברי מועדון ליונס לב ארי, מועדון המתנדבים של הוד השרון. נתי ימיני חבר המועדון וראש גיוס המשאבים של המועדון, מסביר: "ארגון הליונס הינו ארגון לפעילות התנדבותית-חברתית, הפועל לטובת הקהילה. בהוד השרון שני מועדוני ליונס. ארגון הליונס המקומי פועל במסגרת הארגון הארצי של מועדוני הליונס

"מדי שבוע אנחנו נפגשים עם ניצולי שואה והקשישים של העיר למפגשי תרבות: הרצאה, סרט, ערב זמרה, הכולל כיבוד ומנעמים אחרים, הכל כדי להנעים להם את הזמן. כמו כן אנחנו מארגנים הסעות לתושבים הקשישים ועובדים עם ארגוני רווחה שונים. אנחנו עושים המון פעילויות למען הקהילה.

העירייה תומכת בנו אבל לצערנו התקציב העירוני מאוד נמוך והפעילויות שלנו דורשות הרבה כסף", אומר ימיני. "אנחנו מארגנים את היריד הזה במטרה לגייס כספין כדי שנוכל להמשיך במטרה שלנו – לתת לקהילה כמה שאנחנו יכולים. העירייה מסייעת לנו בהקמת היריד הזה. אנחנו מזמינים את תושבי העיר ליהנות מיריד כיפי ועל הדרך לתרום לקהילה".