אורחים מיוחדים בהוד השרון: אתמול בשעות הערב נצפו בדרך רמתיים בעיר זוג תרנגולים זכר ונקבה מטיילים ברחוב.

צילום: פרטי

זוג התרנגולים נתפסו אתמול בעדשת המצלמה של תושב העיר, בשעות הערב, אשר הבחין בהם במקרה. לידיעת בעל התרנגולים במקרה והם לא חזרו הבייתה: התרנגולים התקדמו לכיוון הספורטק.

בני זינגר תושב העיר הוא האיש שתיעד את המאורע. הוא מספר: "אני ואשתי יצאנו להליכה הקבועה שלנו בשעה 18 בערב. אנחנו תמיד עוברים דרך רחוב רמתיים וממשיכים לרחוב ז'בוטינסקי. אתמול במהלך ההליכה אשתי עצרה לנוח אז לפתע הבחינה בתרנגול מסתתר באחד השיחים. היינו מאוד מופתעים, מה תרנגול עושה באמצע העיר? הדבר הראשון שעלה לי לראש זה לשלוף את המצלמה. הוא נראה תרנגול בריא ומטופח.

צילום: פרטי

"לפני שבאנו להמשיך ללכת שמנו לב לתרנגול נוסף מתקרב לעבר התרנגול שבשיחים. לתרנגול השני לא הייתה כרבולת והבנו שבעצם מדובר בתרנגולת. היינו מאוד מופתעים ונראה שאנשים שעברו ברחוב בכלל לא שמו לב לתרנגולים עד שהבחינו בנו מצלמים אותם. כנראה תשומת הלב הפתאומית של אנשים בסביבה הבהילו את התרנגולים והם ברחו בריצה, כך שלא הספקנו לעזור לבעל התרנגולים".

זינגר מסביר כי שלח את התמונות למיינט הוד השרון בתקווה שבעל התרנגולים יוכל לאתר אותם. התרנגולים נראו לאחרונה ברחוב דרך רמתיים פינת רחוב הראשונים והתקדמו לכיוון הספורטק.