בפוסט שעורר סערה ברשתות החברתיות, טען הקומקיאי רשף לוי כי מורה בבית ספר בכפר סבא, המלמד בכיתה בה לומדת בתו של לוי, התבטא באופן חמור נגד הקהילה הלהט"בית כשאמר "שמבחינתו הומואים זה כמו אנשים ששוכבים עם בעלי חיים". לוי טען כי בתו הביעה התנגדות נחרצת לדבריו של המורה המדובר.

רשף לוי ומצעד הגאווה בכפר סבא | צילומים: רונן אקרמן, יריב כץ

בנוסף, בפוסט המדובר ביקש לוי להעלות את המודעות לגבי נשים טרנסג'נדריות והקשיים מהם הן סובלות. בין השאר, ציין לוי כי 70% מהנשים הטרנסג'נדריות סובלות מאלימות, ו-40% מנסות להתאבד. לוי אף ביקש להירתם ולתרום לנשים הטרנסג'נדריות.

בשל הפרופיל הגבוה של לוי, וכן בשל בקשתו האישית, זכה הפוסט המדובר לתפוצה גדולה במיוחד.

הפוסט המלא של רשף לוי | צילום: מתוך הפייסבוק

לוי עצמו אמר ל-"מיינט כפר סבא": "האירוע אכן קרה. הבת שלי ביקשה שלא אפרט כי היא מטפלת בזה, ואני כאבא אוהב תמיד עושה מה שהיא מבקשת". חבר המועצה מטעם מרצ, מאיר מנדלוביץ' אף הוא התייחס לנושא כשאמר ל-"מיינט כפר סבא":

"התבטאויות מחליאות כאלה אין מקומן במערכת החינוך ומי שאמר אותן מבטא גישות חשוכות. תחשבו על תלמיד בגיל ההתבגרות שלא בטוח בזהותו שיושב בכיתה ושומע את המורה שלו מדבר כך. אני שמח שרשף לוי בחר לשתף עם כולם את המקרה.

חבר המועצה מאיר מנדלוביץ' | צילום: תומר נויברג

"למרות שניסיתי לברר, הפרטים של המקרה לא ידועים לי. במידה והדבר נאמר על ידי עובד של עמותה חיצונית, הכניסה שלה צריכה להאסר לכל מוסדות החינוך בכפר סבא. זו לא תהיה הפעם הראשונה שנציגים בעמותות חיצוניות מתבטאים באופן שלא תואם את אורח החיים החילוני. בחודשים האחרונים היתה עמותה נוספת שפעולתה הופסקה בבית ספר בכפר סבא בנסיבות דומות. אין כל סיבה להכניס גופים חיצוניים לסדנאות ושיעורי יהדות. במקום זאת על מנהלי בתי הספר להסתמך על מורים מוסמכים שיודעים לאזן ומודעים לכל הרגישויות". 

עיריית כפר סבא טרם הגיבה לדברים.