עורכת דין קרן רז בת 40, תושבת שכונת 1200,נשואה ואם לשני ילדים, פעילה חברתית בתחומי החינוך והרווחה, ממוקמת כמספר שתיים של יגאל הררי ברשימתו למועצה בבחירות הקרובות.

ב-5 השנים האחרונות רז מנהלת משרד עורכי דין בניהולה המתמחה בתחום הפלילי והאזרחי/מסחרי. לפני כן, במשך 18 שנים, היא הייתה עורכת ומפיקה ראשית בתחנת הרדיו - רדיוס לב המדינה 91 FM. רז פעילה במשך שנים בעמותות שונות וקידום מיזמי צדקה ותרומות למשפחות מעוטות יכולות וילדים בעלי מוגבלויות בהוד השרון וערים אחרות.

קרן רז (משמאל) ויגאל הררי | צילום: באדיבות המטה של יגאל הררי

רז, כאם לילד אלרגי, פעילה בשנים האחרונות במתן מענה ועזרה לעמותות והורים ברחבי הארץ המתמודדים עם חוסר שוויון, הדרה של ילדים וצרכים ספציפיים של ילדים אלרגיים במערכת החינוך. לאחרונה הובילה והיתה שותפה במאבק הורים לילדים אלרגיים מול משרד החינוך להותרת התקן לסייעות רפואיות עבור ילדים אלרגים במערכת החינוך.

המאבק נשא פירות ובניגוד להחלטה הראשונית של משרד החינוך לבטל את התקן לסייעות הרפואיות, התקן לפי שעה נותר על כנו ומאפשר לאלפי ילדים אלרגים ללמוד בבטחה ללא סכנה לחייהם בבתי הספר והגנים.

במטה של הררי מציינים כי "קרן רז היא המועמדת היחידה משכונת 1200 הממוקמת במיקום ריאלי, כזה שיאפשר לה להיות חברת מועצה כמעט בוודאות בקדנציה הבאה".   

קרן רז אמרה לאחר פרסום הרשימה של הררי:

"אני גאה להיות הנציגה היחידה של שכונת 1200 הממוקמת במקום ריאלי בבחירות המקומיות בעיר. אני מכירה את יגאל הררי שנים רבות ולטעמי הוא המועמד הראוי ביותר בעיקר בהיבט של ביצוע והוצאה לפועל של פרויקטים בשילוב קשריו הענפים בפוליטיקה הארצית. מהלך מורכב כמו סיפוח הישובים הסמוכים הוא מהלך שיכול להוביל רק ראש עיר מנוסה עם יכולת ביצוע וקשרים כמו של יגאל".

ראש רשימת גל, יגאל הררי המועמד לראשות עיריית הוד השרון, הוסיף:

"הרשימה שלנו למועצה כוללת במקום השלישי גם את סנ"צ בדימוס, עו"ד גילה בכר, תושבת שכונת רמתיים. בניגוד לרשימות אחרות, הרשימה שלנו מייצגת נאמנה הן נשים והן תושבים ותושבות מכל השכונות בעיר".