לפני כניסת חג שמחת תורה, חשפו המועמד יגאל הררי והמועמד משה חנוכה את רשימותיהם לראשות המועצה. בכך נגלתה התמונה המלאה של הרשימות המתמודדות למועצת עיריית הוד השרון.

יגאל הררי (מימין) ומשה חנוכה (משמאל). משלימים את התמונה | צילום: באדיבות מטות המתמודדים

אצל יגאל הררי תופסת את המקום השני עו"ד קרן רז, תושבת מתחם 1200 ופעילה בתחום החינוך בהוד השרון ובארץ. מי שתופסת את המקום השלישי היא סנ"צ גילה בכר, קצינת חקירות לשעבר מיחידת החקירות הארצית, להב 433.

ברשימה של משה חנוכה מופיעה במקום השני מיטל מרום, מי שהקימה וניהלה את בר הסיאסטה בעיר. במקום השלישי ממוקם כפי שדיווחנו ביום ראשון האחרון, פרופסור יעקב ובר, תושב שכונת כפר הדר, מרצה מוכר בארץ בתחום הכלכלה. 

אתמול הספיקו חלק מהמועמדים להצטלם ולעלות לפייסבוק את ביצועיהם בהקפות המסורתיות השניות של שמחת תורה. התוצאות לפניכם.

עם סיבוב השעון: נווה גור ומאיר חלוואני, משה חנוכה, יפעת קריב ונדב דואני | צילומים: מתוך הפייסבוק 

מאיפה אנחנו מכירים את המקום השישי של כוכבי?

המועמד אמיר כוכבי והמועמד יואב רוזן חשפו כל אחד את רשימותיו במהלך סוף השבוע האחרון.

כוכבי הציג את רשימתו אמש (ש') באירוע ששודר בלייב בפייסבוק. כמו במקרה של רשימתה של קריב ורפי בן מרדכי, גם כאן המקום השלישי טומן בחובו תמיכה של מפלגת ארצית, כאשר נאור שירי, יו"ר סניף יש עתיד המקומי, תופס את המקום השלישי. הפתעה נוספת נרשמה כשמוטי ליטר, פעיל חברתי מוכר בעיר ומי שהיה אדמין בפורום אביב , הצטרף לרשימתו של כוכבי במקום השישי.

ליטר נפרד מפורום אביב במילום האלו: "מסיבות הברורות החל מהיום אפסיק להיות אדמין בפורום אביב. את אשר קלוו אני מכיר עוד מרחוב אביב שם הכל התחיל. כמו אז וגם היום אשר היה הרוח הפועלת מאחורי הפורום".

המועמד אמיר כוכבי (מימין) והמועמד יואב רוזן | צילומים: שחר תמיר, פרטי

כוכבי עצמו התייחס לאיחוד המשונה משהו בין מרצ לבין יש עתיד מאחוריו, שתי מפלגות שברמה הארצית ממש לא מסתדרות, כשאמר: "זו דווקא הפוליטיקה שאנחנו רוצים. פוליטיקה שבה נבחרי ציבור שמים את התושבים לפני האינטרסים האישיים שלהם, יודעים למצוא את החיבורים הנכונים, לשתף פעולה ולשנות מציאות לטובה".

אצל רוזן, שגרף בבחירות הקודמות ב-2013 יותר מ-22 אחוזי תמיכה במירוץ לראשות העיר, תופסת את המקום השני עו"ד אביבה לוי שעבדה בעבר במחלקת הרווחה העירונית ועסקה בנוער בסיכון. במקום השלישי נמצא אלי שלום, ראש אגף שפע לשעבר.

טרם הועברו רשימותיהם של יגאל הררי ומשה חנוכה. עם זאת, חנוכה חשף ביום חמישי האחרון את המקום השלישי והמפתיע שלו, פרופסור יעקב ובר. ובר, מספר 3 במשקל כבד יחסית, מרצה לכלכלה בין השאר במרכז הבינתחומי ובמכללה למנהל, ובעל ניסיון עתיר שנים כיועץ פיננסי לחברות גדולות במשק. 

יום שישי

אחרי הודעת התמיכה הדי דרמטית של מפלגת העבודה ברשימתה של יפעת קריב, בנוסף לתמיכתה ברשימתה בהובלת המתמודד משה חנוכה, חושפת היום (ו') קריב את שאר הקלפים ברשימתה. גם המועמד נדב דואני שרשימתו הייתה ידועה מזה זמן רב, חשף את רשימתו (הרשימות מצורפות בתחתית הדף).

יפעת קריב ונדב דואני| צילומים: רפאל בן משה, באדיבות מטה דואני

יום רביעי המשוגע של מפלגת העבודה

לדרבי, אומרים, חוקים משלו. נראה שהביטוי הזה נכון גם לגבי הבחירות בהוד השרון. בבוקר יום רביעי פירסמה יפעת קריב הודעה לפיה רפי בן מרדכי, מזכיר סניף העבודה המקומי של הוד השרון, מצטרף לרשימתה.

בכך למעשה מתחלקת התמיכה של מפלגת העבודה בעיר. כאשר מפלגת העבודה הארצית הביעה תמיכה דווקא במועמד הצעיר משה חנוכה כמועמדה המוביל, ואילו מזכיר הסניף המקומי קיבל את ברכת המפלגה ללכת דווקא עם המועמדת יפעת קריב בברכתה של המפלגה. בנוסף, מפלגת העבודה תומכת גם ברשימתה למועצה של שרי ירושלמי. בסך הכל שלוש רשימות שונות הנתמכות על ידי מפלגת העבודה. 

נוה גור וכנרת אלישע כהן | צילומים: באדיבות מטות המתמודדים

בנוסף על כך, ממידע שהגיע ל-"מיינט" עולה שמפלגת יש עתיד שבשורותיה רצה יפעת קריב לכנסת, תומכת דווקא באמיר כוכבי לבחירות. בכך מצטרפת יש עתיד למפלגת מרצ שכבר הביעה תמיכה במועמדותו של כוכבי. מבולבלים? גם אנחנו.

בינתיים, המתמודדים לראשות העירייה, נוה גור וכנרת אלישע כהן הגישו את רשימותיהם למועצה, כמו גם סיעותיהם של יגאל שמעון וחיים שאבי, הירוקים ושרי ירושלמי. גור הציב כצפוי את מאיר חלוואני במקום השני, בעוד שכנרת אלישע כהן הציבה במקום השני את אלי טימור.

נוה גור אמר לאחר הגשת הרשימה: "הגשנו היום בהתרגשות רבה את הרשימה של סיעת 'דרך עיר' למועצה החדשה. הרשימה שלנו מורכבת מאנשי עשייה, רוב של נשים ויחד עם גברים נוספים ברשימה, אנחנו מחוייבים לתפיסת עולם חברתית ומחוייבים לתושבי העיר ולהצעדתה של הוד השרון קדימה, להיות סיפור ההצלחה שנעשה אותה".

ממפלגת העבודה נמסר לאור תמיכתה במספר רשימות שונות: 

"מפלגת העבודה מתמודדת ברשימה מטעמה ובתמיכתה בהובלת עו"ד משה חנוכה לראשות העיר בהוד השרון ולמועצת העירייה תחת אותיות אמת. יובהר ויודגש כי הסיעה בראשות משה חנוכה תהיה היחידה שתוכל לעשות שימוש באותיות אמת ובמותג העבודה.

"מאחר שרפי בן מרדכי משמש כמזכיר סניף המפלגה בעיר הוד השרון, ואין ברצון הוועדה המוניצפאלית לפגוע במעמדו זה, מאושרת השתתפותה התקציבית של המפלגה ברשימה בהובלת יפעת קריב, בכפוף להצבתו של בן מרדכי במקום השלישי ברשימתה".

להלן הרשימות שנחשפו:

קצב-יש עתיד-מרצ - אמיר כוכבי

1. אמיר כוכבי

2. יעל ברזילי

3. נאור שירי

4. רן יקיר

5. רינה שבתאי

6. מוטי ליטר

7. שרית צור

8. ברק ברבי

הרשימה של יואב רוזן

1. יואב רוזן

2. אביבה לוי

3. אלי שלום

4. דיויד בנאקסס

5. עידן יוסף

6. יואל נאגר

7. ריקי רוזנבלום

8. שרה איסו

הרשימה של יפעת קריב

1. יפעת קריב

2. אביבה גוטרמן

3. רפי בן מרדכי

4. אלון גלבוע

5. דודי אזולאי

6. נירית סוקול

7. איתן הוכוותד

8. דוד אשכנזי

רק הוד השרון - נדב דואני

1. נדב דואני

2. עדי ברמוחה

3. מעיין צדוק

4. אייל טיטל

5. ניצה כהן משה

6. גלעד בר-טל

7. הילה כספית

8. יעקב ברוך שווצקי

הרשימה של משה חנוכה

1. משה חנוכה

2. מיטל מרום

3. יעקב ובר

4. מירב זך

5. ענת גרינברג

6. מירב גל נעים

7. שחר מאירי

8. בר משולם

הרשימה של יגאל הררי

1. יגאל הררי

2. קרן רז

3. גילה בכר

4. לידור יפת

5. אורלי ברי

6. שרה איינפלד

7. מיכה צור

8.אילנה הילמן

דרך העיר – נוה גור

1. נוה גור

2. מאיר חלוואני

3. עדי פרילינג אנקורי

4. יעל יוספסברג

5. יעקב בדור

6. איתי לוי

7. רות משאט

8. יפית חקיקי

 

כנרת אלישע כהן

1. כנרת אלישע כהן

2. אלי טימור

3. יהודה חורב

4. שרה כהן

5. איתן עוזר

6. אריק אדיב

7. רחל צור

8. רויטל עופר

הירוקים

1. אביאל אברמוביץ'

2. יצחק הילמן

3. מתן אברמוביץ'

4. גל כהן

5. שושנה ינאי

6. יצחק כהן

 

חיים שאבי ויגאל שמעון

 

1. חיים שאבי

2. יגאל שמעון

3. אופיר טואיל

4. יעקב גרשון

5. שירלי אלנקווה

6. איילת זקן

רשימת מח"ל - הליכוד

1. ארנון אברמוב

2. יוסי שאבי

3. רפי בן חיים

4. שאול רבינוביץ

5. נטע קליין

שרי ירושלמי

1. שרי ירושלמי

2. ירדן בר

3. חמוטל גביש

4. חן ברק-לויט

5. אפרת גוטליב-שמיר

6. מורן עמית