3 חודשים לבחירות וכשהאי הבהירות לגבי כוחם של המתמודדים בעיצומה, צפוי הערב (ב') המועמד לראשות העיר, עו"ד משה חנוכה, להכריז על הצבתה של היזמית החברתית והפעילה החברתית מיטל מרום שבי כמס' 2 ברשימתו למועצת העיר. מרום-שבי בת ה-33, אם ל-2, ילידת העיר, קצינה לוחמת במיל', דמות מוכרת מאוד בעיר כמי שהקימה וניהלה במשך שנים את "סיאסטה בטבע". למי שלא זוכר מדובר באחד ממתחמי הלילה המפורסמים יותר שקמו בהוד השרון בעשרים השנה האחרונות.

משה חנוכה ומיטל מרום שבי | צילום: אסף פרידמן

משה חנוכה אמר על המהלך: "אני שמח שמיטל בחרה להצטרף לנבחרת מנצחת שתוביל את הוד השרון לדור הבא. אין בי ספק כי מי שהפכה מיזם קטן למוסד תרבות תוסס השואב אליו צעירים מכל המדינה, תצליח להצמיח שינוי אמיתי בתפיסת התרבות, הבילוי וחיי הלילה בעיר. הרשימה שאציג למועצת העיר תהיה המגוונת והאיכותית ביותר שתציג את הפנים האמתיות של הוד השרון. זו הרשימה שתביא את הניצחון".

מיטל מרום שבי הוסיפה: "הוד השרון היא העיר שלנו, אנחנו - ביחד עם כולכם נצליח לשנות את המציאות בעיר – לא בסיסמאות אלא בפתרונות ישימים.  בחרתי להצטרף לעשייה של משה חנוכה כראש העיר הבא שלנו כי הוא המועמד היחיד שמציב חזון ותפישה חדשה לניהול העיר עם פתרונות עכשוויים המשולבים באימוץ מודלים של עיר המחר.   

"אני אוהבת את הוד השרון ובאה להעיר את העיר-  מתחמי בילוי כמו בתל אביב, השקעה אמיתית בעסקים הקטנים, חיי לילה ואירועי חוצות לנוער, חיילים וגם לגיל הזהב – זה לא חלום וזה בידיים שלנו. איכות החיים שלנו יכולה להיות טובה יותר ואני יודעת שמתוך האהבה הגדולה שלנו לעיר נוכל ליצור רמת חיים מעולה לתושבי הוד השרון. אני קוראת לכם להצטרף גם אתם אלינו- אנחנו ננצח"

כזכור, מפלגת העבודה הכריזה על תמיכתה בחנוכה במהלך שהפתיע רבים לנוכח גילו הצעיר.

מעיין צדוק מספר 3 אצל דואני

בשבוע שעבר הצטרפה מעיין צדוק לרשימה של נדב דואני לראשות העיר. צדוק, דמות ידועה בעיר כיהנה בין השאר כסגנית יו"ר הנהגת הורי גני הילדים. דואני אמר לאחר הצטרפותה של צדוק: "ניסיונה ותפיסות עולמה של מעיין מביאים לידי ביטוי את השינוי שהעיר שלנו זקוקה לו. יחד נוביל את הוד השרון קדימה וניישם את תכנית העבודה בכל תחומי החיים".