צילום: באדיבות תושבים

ועד הפעולה נגד תכנית המתאר של הוד השרון הצליח לגייס, בעזרת קמפיין מימון המונים, 65 אלף שקלים לטובת המאבק המשפטי נגד עיריית הוד השרון. פחות מ-12 שעות בלבד נותרו לקמפיין וחבריי וועד הפעולה מבקשים את עזרתכם, תושבי העיר, למקסם את ההצלחה ולתרום למאבק.

לאחרונה ועד הפעולה נגד תכנית המתאר להוד השרון עתר לבית המשפט המחוזי נגד העירייה ונגד הוועדות המחוזיות לתכנון ובניה על כך שלא קיבלו אישור לערור לוועדות המחוזיות על אישור התכנית. בית המשפט פסק כי וועד הפעולה יוכל לערער בנושא תחבורה ותשתיות אך לא התיר לו לערער בנושאים אחרים.

ועד הפעולה הגיש ערר למועצה הארצית בנושא תשתיות תחבורה, כפי שאיפשר בית המשפט, ואף המשיך את המאבק המשפטי וערער לבית המשפט העליון על כך שלא איפשרו לו להגיש ערר בנושאים אחרים. לטענת וועד הפעולה, שתי הפעולות האלו עומדות כרגע בניהם לבין אישור סופי של התכנית. וועד הפעולה פתח לאחרונה בקמפיין גיוס המונים (הדסטארט) על מנת להמשיך ולהיאבק משפטית. היעד המינימלי הושג, הוועד מבקשים להמשיך ולגייס כספים בשעות האחרונות שנותרו לקמפיין.

מוועד הפעולה נמסר: "הצלחנו! בזכות ההתגייסות המדהימה של תושבי הוד השרון הצליח ועד הפעולה לעמוד ביעד הגיוס  מינימלי, בקמפיין גיוס ההמונים, של 65 אלף שקלים יומיים לפני סיום הקמפייןועד הפעולה רוצה להודות למי שכבר תרמו ולהסביר שחייבים להמשיך לתרום בכל הכוח!  

"אמנם הגענו ליעד המינימלי שהצבנו לעצמנו, אך המאבק המשפטי, שאנו נמצאים בעיצומו, יקר ונושא בחובו חוסר ודאות. העתירה של הוועדה המחוזית לבית המשפט העליון יכולה לכפות עלינו הוצאות נוספות, ואנחנו מעריכים שההוצאה הכוללת של הערר למועצה הארצית ושל הדיונים בעליון תנוע בטווח שבין ₪80,000 ל ₪140,000

"נותרו מספר שעות עד לסגירת הקמפיין, ואנו מבקשים לגייס את המקסימום כדי שנוכל לממן את המאבק הזה עד לסופו המוצלח ועד לניצחון, שהוא החזרת תכנית המתאר לעיר, לשיתוף ציבור ותיקונים".

המאבק נמשך. אפשר להמשיך לתרום ב https://www.giveback.co.il/projectsupporters.aspx?id=2865.

מהעירייה טרם התקבלה תגובה.