שרי ירושלמי-רם. צילום: באדיבות ירושלמי-רם

הפעילה החברתית שרי ירושלמי מצטרפת לרשימת "דרך העיר" בראשות נוה גור. ירושלמי תשובץ  במקום מוביל ברשימה.

ירושלמי, בת 38 ואם לבן ובת, ילידת העיר ותושבת גיל עמל, היא פעילה בולטת בעיר בתחומי החינוך, הרווחה, הפלורליזם והסובלנות.

שרי ירושלמי מקדמת פרויקטים חברתיים רבים ובמסגרתם היא פעילה בלובי שהוקם בכנסת למאבק באלימות המינית בחברה הישראלית.

שרי ירושלמי אמרה הבוקר: "אני מאמינה כי רק נוה גור יכול להוביל את הוד השרון למקום הראוי לה  בתחומים רבים. צריך כאן בולדוזר אמיתי, שלא רק מדבר אלא גם עושה ונוה הוכיח שהוא איש עשייה במהלך 10 השנים האחרונות שבהן הוא פועל בעיר".

נוה גור. צילום: פרטי

עוד הוסיפה ירושלמי, כי "החבירה שלי לנוה גור ולמאיר חלוואני היא חבירה טבעית עבורי שהולמת את הערכים ואת האני מאמין שלי. מצאתי בנוה שותף אמיתי להשקפות העולם שלי, איש ערכי ואמין, שפיו וליבו שווים ואני בטוחה שיוכל כראש העיר, יחד עם כולנו בהנהגה, להנהיג את העיר למקום הראוי לה בחינוך, בתרבות, בתחבורה, בספורט, באזור השרון ובמדינת ישראל כולה". 

נוה גור, ראש רשימת "דרך העיר" ומועמדה  לראשות העיר : "אני שמח וגאה בהצטרפות של שרי ירושלמי לרשימה שלנו. כולם וכולן מכירים את שרי מהעשייה החברתית המפוארת שלה. היא פעילה חברתית בולטת בעיר, ילידת ותושבת שכונת גיל עמל, ואני משוכנע שיחד נוכל לפעול לקידומה  של הוד השרון כעיר חופשית, סובלנית ופלורליסטית המכבדת את האחר.

מצאתי בשרי, שותפה אמיתית לדרך ולחזון  שאני מתכוון  להוביל בהוד השרון. אני אהפוך אותה להיות עיר קהילתית, המקדמת את החינוך הפורמאלי והלא פורמאלי מגיל הינקות ועד הגיל השלישי ונותנת לתושביה שירות מצוין ברמה הגבוהה ביותר".