צילום: קובי וולף

פורום אביב למען התושבים, הפורום הגדול ביותר של תושבי הוד השרון בפייסבוק, פתח בסקר שבו נשאלה השאלה הקשה: מי חבר המועצה אותו תרצו לשלוח הביתה בקדנציה הבאה? 

תוצאות סקר הפייסבוק של פורום אביב

בתחילת השבוע הזמין פורום אביב את הגולשים תושבי העיר לבחור את מי מחברי המועצה לא הייתם רוצים לראות בקדנציה הבאה. מנהל הפורום כתב לתושבים: "בשנים האחרונות, אנחנו מתלוננים (לא מעט), על נבחרי הציבור המקומיים, ועל העוולות הציבוריות להן הם אחראים. כעת, בימים אלו ממש, מרביתם עושים "RESTART", ומזנבים אחרינו שנצביע להם שוב בבחירות הקרובות באוקטובר (רובם רוצים להיות ראשי עיר). אז עכשיו יש לנו (התושבים) הזדמנות להראות להם, את מי הציבור אינו רוצה לראות לאחר הבחירות הקרובות, ובכך להעביר מסר ברור לפוליטיקאים המקומיים- שהציבור לא שוכח.  הנכם מוזמנים לסמן, את מי אתם רוצים לשלוח בבחירות הבאות הביתה (יכולים לבחור מספר אופציות). בהצלחה!".

בסקר נרשמו שמותיהם של חברי מועצה בלבד. היה ניתן להצביע ליותר מחבר מועצה אחד. בסקר נרשמו 1388 הצבעות בסך הכל. 

יש לציין כי מדובר בסקר פייסבוק שאינו מדעי ולכן יש להתייחס לתוצאות שלו בערבון מוגבל. כפי שניתן לראות, דווקא המועמדים לראשות העיר, חברי המועצה משה חנוכה ויואב רוזן, קיבלו את מירב ההצבעות הלא מחמיאות. 214 הצבעות המהוות 15.4% משה חנוכה. 196 הצבעות המהוות 14.1% ליואב רוזן.

אם נתרכז בטוב, חברות המועצה יעל ברזילי ועדי ברמוחה קיבלו הכי מעט הצבעות. כנראה שלדעת הגולשים הן בהחלט ראויות לקדנציה נוספת ועושות את עבודתן כנבחרות ציבור באופן ראוי.

"אני מודה לחברי פורום אביב על הדירוג הגבוה", מסרה ברמוחה. "להיות במקום הראשון זה לא מובן מאליו. פעלתי במשך ארבע וחצי השנים האחרונות למען תושבי הוד השרון ובקדנציה הבאה אני גם מתכוונת להמשיך לפעול בכוחות משולבים. העיר ותושבי העיר חשובים לי מאוד והפעילות שלי בעיר היא מבחינתי שליחות גדולה בשבילנו, למען הקהילה שלנו".