פורום אביב. מתוך הפייסבוק

פורום אביב ביוזמה לקראת הבחירות המוניציפאליות: המועמדים לראשות ולמועצת העיר מוזמנים בכל יום שישי לפנות לתושבים באופן אישי ולענות על שאלותיהם. האם יעזו?

"פורום אביב למען התושבים", קבוצת הפייסבוק המונה כמעט 10,000 תושבים מהוד השרון, היא בהחלט קבוצת הפייסבוק הגדולה ביותר בעיר ובאזור.

הקבוצה אינה מיועדת לפרסומי עסקים, אלא לדיונים מחיי היום יום של התושבים בעיר. הקבוצה כבר הצליחה להגיע להישגים רבים כאשר בעיות רבות שהתפרסמו בפורום באו על פתרונם בזכות הפרסום הרחב.

כעת הפורום מגדיל ועושה ולקראת הבחירות המוניציפאליות ופותח בפינה חדשה שתיקרא "שישי אישי": בכל יום שישי מנהל הפורום יאפשר למועמד/ת אחת לראשות העיר או למועצת העיר לפרסם את ה-”אני מאמין" שלו ולנהל דיון פתוח עם תושבי העיר החברים בקבוצה ולהשיב על שאלותיהם.

במסגרת הפינה, מנהל הפורום יאכוף באדיקות את הכללים הבאים: כל המועמדים רשאים לפרסם פוסט אחד בלבד (מדי שישי). תגובות לא ראויות, בוטות והשמצות אישיות של גולשים כנגד כותב הפוסט, ימחקו והם יורחקו מהפורום באופן זמני. תגובות הלל של תומכי המתמודדים או תשובות בשם כותב הפוסט, גם הם לא יותרו, למעט התגובות של כותב הפוסט לשאלות הגולשים.