צילום: Joseph berrebi

הפתעה פוליטית בהוד השרון: עדי ברמוחה חוברת למועמד לראשות העיר נדב דואני ותכהן כמספר 2 שלו.

חברת המועצה עדי ברמוחה הכריזה היום (ב') באופן רשמי על תמיכה פומבית  בנדב דואני לראשות העיר הוד השרון. ברמוחה תכהן כמספר 2 ברשימה של דואני שתוצג לציבור בזמן הקרוב.

נדב דואני: ״אני שמח מאוד שאת כאן איתי ביחד. לא סתם כל המועמדים באשר הם חיזרו אחריך ובצדק. לכל אורך הקדנציה הוכחת כמה את ערכית, ישרה, מקצועית ופועלת מהלב ומהראש. אני רואה בך שותפה אמיתית לדרך ולניהול העיר. יש לנו הרבה מה לעשות כאן בעיר. ממהפכה בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, דרך פיתוח הכבישים והתשתיות, מהפכה בשירות לתושב ובמנהלים הקהילתיים, ועוד כל כך הרבה דברים שהציבור משווע אליהם ובצדק. היום הוא יום של דרך חדשה. הוד השרון לא תחזור לאחור. מכאן מסתכלים רק קדימה. יש תחושה של משהו חדש בעיר ואין לי ספק שהמהלך המשותף שלנו יגרום לרבים וטובים להצטרף למחנה ההולך וגדל בראשותי״.

עדי ברמוחה: ״נדב דואני הוא המועמד הראוי ביותר להוד השרון. הוא היחיד שיכול להציל את הוד השרון. יש לו את הכישורים והיכולות המוכחות, את הניסיון המוניציאפלי והארצי. את היכולת לעשות בדיוק את מה שאני מאמינה בו: להביא כסף לעיר, להביא עסקים לעיר – לתת יותר לתושבים. פעלנו ביחד בקדנציה האחרונה ונלחמנו בשביל תושבי הוד השרון. הדרך שלו היא הדרך שלי. דרך נקייה, ישרה, אמיצה, דרך עם חזון ועתיד לעיר".