שנה אזרחית טובה לחבר המועצה נדב דואני שנבחר על ידי גולשי פורום אביב לחבר המועצה של השנה. דואני: " התמיכה שאני מקבל ברחוב מתושבי הוד השרון רק מחזקת אותי וגורמת לי לעבוד קשה עוד יותר".

צילומים: אסף פרידמן, פרטי

פורום אביב למען התושבים, קבוצת הפייסבוק הגדולה ביותר של תושבי הוד השרון, מונה 9056 תושבים. לפני מספר ימים פתח מנהל הפורום בסקר והזמין את הגולשים לבחור את חבר המועצה של השנה וזאת לכבוד סיום השנה האזרחית שנת 2017. כל חברי המועצה הופיעו בסקר.

414 גולשים השתתפו בסקר. לאחר מספר ימים בהם הסקר היה פתוח הגיעו התוצאות. נדב דואני, חבר המועצה מטעם האופוזיציה, קיבל הכי הרבה תמיכה בסקר. או ליתר דיוק: 151 גולשים הצביעו לו, 36% מההצבעות.

דואני מסר בתגובה: "תודה רבה למצביעים היקרים שבחרו בי לחבר המועצה של השנה. לא מובן מאליו בכלל.בארבע השנים האחרונות אני מוביל את ההתנגדות למהלכים דורסניים שהוביל ראש העיר. מהלכים שמסכנים את עתיד העיר וצביון העיר. נאבקתי ביחד עם חברים, פעילים ומתנדבים בהעלאת הארנונה, במציאת פתרונות מעשיים למצוקת החניה בעיר, במתן חניה חינם לתושבי העיר, ובתכנית המתאר שעלולה להפוך את העיר שכולנו אוהבים, למפלצת נדל״ן הרסנית עתירת פקקים ובעיות תשתית. התמיכה שאני מקבל ברחוב מתושבי הוד השרון וההצטרפות של אנשים טובים, בני העיר, למסע להצלת העיר, רק מחזקת אותי וגורמת לי לעבוד קשה עוד יותר לתושבי העיר הזו מגיע הטוב ביותר בחינוך, בתשתיות, בפיתוח, בביטחון האישי, בתחבורה ובכל תחום, ואמשיך לפעול כדי שזה יקרה".

התוצאה המפתיעה בסקר היא התוצאה אליה הגיע חבר המועצה משה חנוכה שהגיע למקום השני. חנוכה קיבל 28% מהקולות, 119 הצבעות. בפורום אביב נשמעת ביקורת רבה ונוקבת נגד העירייה והעומד בראשה והתוצאה מפתיעה מאחר וחנוכה הוא חבר קואליציה וחבר סיעתו של ראש העירייה חי אדיב.

צילום: מסך

חנוכה מסר: "שמחתי לשמוע על דירוגי כאחד מחברי המועצה של השנה גם ע״י גולשי ׳פורום אביב׳ בפייסבוק. בהחלט מחמיא לדעת שגם חברי הפורום מעריכים את היוזמות הרבות שהובלתי בשנים האחרונות לטובת העיר כולה, ועל כך- תודה! עם זאת, הייתי מציע לקחת בערבון מוגבל סקרים ופרסומים של קבוצות סגורות, שיכולות פעמים רבות להציג מציאות שאינה משקפת את התמונה המלאה והאמיתית. שנת 2018 מביאה איתה תקווה גדולה. מכאן, ממשיכים בכל הכוח". 

שאר הקולות בסקר ניתנו (על פי הסדר) לחברי המועצה: אמיר כוכבי, עדי ברמוחה, יעל ברזילי, נוה גור, יגאל הררי, אביבה גוטרמן, אופיר טאויל, מאיר חלוואני, כנרת כהן ויואב רוזן. לא זכו להצבעות: תקוה גלם, יגאל שמעון וחיים שאבי.