מאות מתושבי העיר הגיעו לאירוע הבחירות שערכה המועמדת, יפעת קריב. המוטו המרכזי באירוע היה חזרה על המשפט "מנצחים בסיבוב הראשון".

מימין: יפעת קריב, יאיר יצחקי ושייע פייגנבוים. צילום: איקי - פוטו דינו

את סדר הדוברים באירוע פתח ניצב בדימוס ומפקד מחוז ירושלים לשעבר, יאיר יצחקי שהנו תושב העיר וכיום מכהן כסמנכ"ל הבנק הבינלאומי: "למה בחרתי ביפעת? כי לנהל עיר כמו הוד השרון צריך יכולות ניהול, לקחת תקציבים בהיקף הזה, עירייה בכמות העובדים שלה ולהוביל אותה לתוצאות זו משימה לא פשוטה. מצאתי ביפעת אחת שיכולה לעשות את זה".

דובר נוסף באירוע היה עודד בן חור, לשעבר שגריר ישראל בלטביה, אסטוניה ובוותיקן. 
כדורגלן ומאמן העבר שייע פייגנבוים שהוצב במקום ה-17 ברשימתה של קריב למועצת העיר אמר: "כשראיתי שיפעת מתכוונת להעלות את הוד השרון ליגה ידעתי שאני מצטרף כדי לעשות זאת ביחד איתה".

דברים מרגשים נאמרו באירוע על ידי ים קטאל, שבעקבות האירוע שעברה, חוקקה קריב את החוק שאוסר הפצת סרטונים בעלי אופי מיני ברשת ללא רשות המשתתף. ים, שבן זוגה לשעבר הפיץ סרטונים אינטימיים שלה ברשת אמרה: "כשהייתי בתחתית הגעתי להחלטה שאני חייבת לצאת למסע על מנת לשנות את הנורמות בחברה. מי שסייעה לי היא דווקא חברת כנסת שלא הכרתי לפני כן. בזכות מאמציה של יפעת ובזכות העובדה שנלחמת כמו לביאה מול המערכת המסורבלת יפעת הצליחה להוביל בחקיקה תיקון של עוול עבור עשרות ואולי מאות בנות שחוות את האונס הווירטואלי החמור והנורא הזה". 

יפעת קריב הודתה לכל הפעילים, המתנדבים וחברי הרשימה שעמלו על האירוע.